likvidumo rizika

likvidumo rizika
likvidumo rizika statusas Aprobuotas sritis kredito ir finansų įstaigos apibrėžtis Tikimybė, kad dėl lėšų trūkumo elektroninių pinigų ir mokėjimo įstaigos įsipareigojimams vykdyti teks parduoti elektroninių pinigų ir mokėjimo įstaigos turtą arba jo dalį arba pritraukti papildomų lėšų nepalankiomis rinkos sąlygomis ir dėl to patirti nuostolių. atitikmenys: angl. liquidity risk vok. Liquiditätsrisiko šaltinis Lietuvos banko valdybos 2012 m. vasario 23 d. nutarimas Nr. 03-45 „Dėl Vidaus kontrolės, rizikos valdymo ir gautų lėšų apsaugos reikalavimų elektroninių pinigų ir mokėjimo įstaigoms“

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Игры ⚽ Поможем сделать НИР

Look at other dictionaries:

  • likvidumo rizika — statusas Aprobuotas sritis draudimas apibrėžtis Rizika, kad draudimo ar perdraudimo įmonė nesugebės susigrąžinti investuotų lėšų ir realizuoti turto, kad įvykdytų savo finansinius įsipareigojimus suėjus terminui. atitikmenys: angl. liquidity risk …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • liquidity risk — likvidumo rizika statusas Aprobuotas sritis draudimas apibrėžtis Rizika, kad draudimo ar perdraudimo įmonė nesugebės susigrąžinti investuotų lėšų ir realizuoti turto, kad įvykdytų savo finansinius įsipareigojimus suėjus terminui. atitikmenys:… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • Liquiditätsrisiko — likvidumo rizika statusas Aprobuotas sritis kredito ir finansų įstaigos apibrėžtis Tikimybė, kad dėl lėšų trūkumo elektroninių pinigų ir mokėjimo įstaigos įsipareigojimams vykdyti teks parduoti elektroninių pinigų ir mokėjimo įstaigos turtą arba… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • liquidity risk — likvidumo rizika statusas Aprobuotas sritis kredito ir finansų įstaigos apibrėžtis Tikimybė, kad dėl lėšų trūkumo elektroninių pinigų ir mokėjimo įstaigos įsipareigojimams vykdyti teks parduoti elektroninių pinigų ir mokėjimo įstaigos turtą arba… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”